Hakan Gerçek

5 Mart 1964, Eskişehir doğumludur. İlkokul, ortaokul ve liseyi Eskişehir'de okudu. 1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun oldu.

1986 yılında oyuncu olarak Kent Oyuncuları'nda çalışmaya başladı. 2008 yılına kadar bu kurumda birçok oyunda yer aldı. Zaman zaman başka özel tiyatrolarda (Tiyatro Alkış, Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu) oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı. 2008 yılında Tiyatro Gerçek adı ile kendi tiyatrosunu kurdu. 

1997 yılında Hande Ataizi ve Cem Davran‘ın başrolde olduğu “Ruhsar” adlı dizide ‘Müfit’ karakterini canlandırdı. Ayrıca yıllarca İş Sanat Şiir Geceleri'nde Atilla Birkiye yönetiminde şiir performansları gerçekleştirdi. Birçok sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

Bir dönem Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde sahne dersleri vermiştir. Ayrıca sahne dersi verdiği kurumlar arasında İstanbul Akademi ve Akademi Kenter vardır.

Tarla Faresi ile Şehir Faresi

Şehir faresi sık sık ziyaret ettiği arkadaşı Tarla Faresi'ni şehirde ağırlamaya ikna eder. Ancak şehir hayatı Tarla Faresi'nin beklediği gibi çıkmaz ve oturdukları sofrada onları türlü türlü heyecan bekler.

Hazine Avcıları-Kayıp Şehir Atlantis

Flynn ve Mia, kayıp uygarlık Atlantis'i ararken kendilerini mitolojik bir serüvenin içinde buluyor.

Deniz Tanrısı Poseidon'un, Yılan saçlı Medusa'nın hikayelerine tanık oluyor... Heyecan dolu, sürükleyici bir yolculuğa hazır mısınız?