Küçük Prens

Küçük Prens'i hiç bu şekilde dinlemediniz. Radyo tiyatrosu lezzetiyle kendinizi hikayenin merkezinde bulacaksınız. Küçük Prens, kendisini ve evreni keşfetmek için müthiş bir yolculuğa çıkıyor.

"Birinin milyonlarca ve milyonlarca yıldızın arasında, başka hiçbir yerde yetişmeyen bir çiçeği sevmesi, ona baktıkça mutlu olması için yeterli bir sebeptir. "

Ben Mozart

Bu hikayede, sadece ünlü müzik dehası Mozart'ın çocukluğundan gençliğine uzanan müzik serüvenini ve müziklerini dinlemeyecek; Mozart'ın ilgi çekici yaşam öyküsünde kendinizden çok şey bulacaksınız. 

Arabalar Beş Kuruşa

Sabahattin Ali'nin ölümsüz eseri.

Okul sonrasında annesine yardım eden Mehmet, her gün olduğu gibi annesinin evde yaptığı oyuncakları satmaya çalışırken, okul arkadaşı Arda ile karşılaştı. Arda oldukça güzel bir arabadan inmiş, oldukça da şık giysiler giymişti. Derslerden konuşmaya dalmışlardı. O sırada Arda'nın annesi onları gördü ve bir anda çok sinirlendi. Neden mi?

Dinleyelim o zaman...

Hazine Avcıları-Kayıp Şehir Atlantis

Flynn ve Mia, kayıp uygarlık Atlantis'i ararken kendilerini mitolojik bir serüvenin içinde buluyor.

Deniz Tanrısı Poseidon'un, Yılan saçlı Medusa'nın hikayelerine tanık oluyor... Heyecan dolu, sürükleyici bir yolculuğa hazır mısınız?

Zaman Annenin Çocukları

Minik Barış ve kardeşi günden güne büyüyor. Peki ya günler nasıl büyüyor? Azalıyor mu? Çoğalıyor mu? Dün, bugün, yarın, geçmiş, şimdi, gelecek... Hepsi Barış’ın oyuncak dolabında. Aslında hepimiz gibi onlar da Zaman Anne’nin kollarında.

Düz Ülke

Uykucu bir nöbetçinin boyut kapısını açık unutmasıyla boyutlar arası bir serüvenin kapısı aralanıyor. Noktalar, doğrular, üçgenler, kareler, küreler... Eğlenceli ve bilgi dolu bir serüven sizleri bekliyor.

Özgür'ün Rüyası

Savaş’ın soğuk yüzü dostumuz Özgür’ün peşini bir türlü bırakmıyor. Ama barış dolu bir rüyanın sıcaklığı herkesin yüreğine umut tohumları ekiyor. Özgür’ün Rüyası, hepimize savaşa hayır demenin yollarını bir kez daha hatırlatıyor.

Oz Büyücüsü Nerede?

Baş döndüren bir hortum Dorothy ve dostu Toto'yu hiç bilmedikleri uzak bir diyara sürüklemiştir. Evlerine dönmenin tek yolu Oz büyücüsüne ulaşmaktır. Yolda karşılaştıkları, beyinsiz Korkuluk, kalpsiz Teneke ve korkak Aslan'la maceralara atılırken hepsinin aklında tek bir soru vardır: Oz Büyücüsü Nerede?